Пациент със симптоми на ебола е приет в болница в Косово

OFFNews 17 October 2014 в 11:23 4004 0
Пациент със симптоми на ебола е приет в болница в Косово

Пациент със симптоми на смъртоносния вирус ебола е бил приет в болницата в косовския административен център Прищина, съобщава Македонската информационна агенция (МИА).

От здравното заведение посочват, че все още не е доказано, че пациентът наистина е болен от ебола. Лекарите подчертават, че е трябва да се изчакат резултатите от изследванията.

Пациентът бил на хадж в Мека и е възможно тогава да е имал контакти със заразени с опасния вирус.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски