Най-голямата опасност за Европа и населението й идва от дълбините на Африка и стотиците милиони хора, които търсят изход от бедността и мизерията, идвайки в страните от Стария континент, заяви премиерът на Унгария Виктор Орбан по време на културен фестивал в Биле Тушнад в Румъния.
Според него ЕС не прави нищо, за да защити гражданите си от огромното количество незаконни имигранти, които заплашват културната идентичност на страните в съюза, а държавите от Северна Африка вече не са способни да възпират вълните от хора, минаващи през тях.
„Днес въпросът не опира до това в каква Европа искат да живеят унгарците, а дали това, което ние наричаме Европа, въобще ще продължава да съществува. На карта са заложени оцеляването, изчезването - или по-точно - трансформацията отвъд всичко познато на начина на живот на европейците, техните ценности и нации. Тези, които познават по-добре миналото и които са по-храбри, много бързо стигат до заключенията от него. Това ще бъдат хората, които ще излязат като победители от тази ситуация”, заяви той.
Той подчерта, че терористите и престъпниците не могат да бъдат филтрирани сред големите тълпи хора, като престъпността в районите с нелегални имигранти се е засилила драстично.
"Бихме искали Европа да продължи да принадлежи на европейците. Искаме да запазим Унгария унгарска", добави той.
Според него левите правителства в Европа виждат бежанските вълни не като опасност, а като възможност да ги използват, защото се стремят да разградят или отслабят сериозно националните структури.
Само за тази година в Унгария са дошли над 90 000 имигранти и бежанци, заради което страната строи 4-метрова ограда със Сърбия, откъдето е най-голямата бежанска и имигрантска вълна. Тя се очаква да е готова до края на август.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
26.07 2015 в 02:41
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 21:52
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 21:34
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 21:32
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 19:50
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 19:46
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 19:21
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 19:14
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 19:09
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
25.07 2015 в 18:36
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие