Инцидент

Младеж загина заради селфи с пистолет

OFFNews 03 September 2015 в 07:24 6115 4
Младеж загина заради селфи с пистолет

19-годишен младеж от американския град Хюстън се прострелял смъртоносно, при опит да си направи селфи с пистолет, съобщи Daily Express. 

Делеон Алонсо Смит загинал в собствената си стая, баща му открил оръжието ден по-рано, уточнява Фокус. Полицията разследват инцидента. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    19351

    4

    torbalancho

    15.12 2016 в 08:39

    92f

     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026