Най-малко 13 работници са прегазени от камион на магистрала в индийския щат Гуджарат, предаде Би Би Си.
Шестима са тежко ранени и са откарани в местната болница. Инцидентът е станал рано тази сутрин, след като камион се удря в трактор, вследствие на което шофьорът губи управление. Работниците са били от северния щат Раджастан и са спели на тротоара, след работната си смяна.
Властите на страната заявиха, че разследват инцидента.
В Индия не е необичайно да се видят работници, които спят на тротоарите. Миналата година влак мина през 16 души докато са спели на релсите.
Премиерът на Индия Нарендра Моди заяви, че загубата на човешки животи е трагична.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец