Евакуираха летище "Лондон Сити" заради разследване на "инцидент с химикал", съобщи "Скай Нюз".
Евакуирани са около 500 пътници и служители на летището, след като се е включила пожарната аларма.
Заминаващите полети са временно спрени, а няколко пристигащи полети са пренасочени към други летища.
Евакуацията се е наложила, след като пътници са се оплакали, че не се чувстват добре. Лондонската служба за спешна помощ обяви, че е изпратила екип за реагиране при рискови ситуации.
Прегледани са 26 души с дихателни затруднения. Двама от тях са откарани в болница.
За момента не са ясни повече подробности около случилото се.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел