дипломация

Ердоган към Холандия: Ще си платите цената

offnews 12 March 2017 в 15:54 23830 46
Ердоган към Холандия: Ще си платите цената

Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган предупреди, че Холандия ще си „плати цената“ за изгонването на министъра на семейството и социалната политика Фатма Бетюл Саян Кая от страната, пише Би Би Си. 

„Ако жертвате турско-холандските отношения в името на изборите, ще платите цената“, заяви към Холандия гневният Ердоган в рамките на церемония в Истанбул.

Премиерът на Турция Бинали Йълдъръм също направи изявление с подобен тон, като той заплаши Холандия със "силен отговор" на "неприемливото отношение".

В Ротердам бе обявено извънредно положение след сблъсъците в опита за спиране на протурския протест пред консулството на Турция в града.

Напрежение нагнети и забраната на правителството за кацане в страната на самолета с турския министър на външните работи Мевлют Чавушоглу. Той планираше да посети митинга в Ротердам в подкрепа на референдума в Турция.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    69999

    43

    Red or Dead

    12.03 2017 в 23:22

    ““““......Има редакционни мейли, има връзка с модератор, има доклад-бутон........“““““““

    @Иза, едва сега видях този абзац, ми не си права в случая, точно сегашната тема за кой ли път доказва, че съм прав, ако не бях поел “късия и скрит“ твой пас, така и щеше да си отече в канала на забвението, докато някой не го направи достояние на всички, така няма как да остане скрито покрито, дори и след като вдигнахме многократно вой до небето за Е'Бачи, виждаш и до ден днешен акаунта му е активен, трябваше да тъпо и упорито да взема закона в мой ръце за да въздам......НЕВЪЗДАДЕНОТО.....
    Същото ще се случи с всеки ДОКАЗАН дебилен имбецил, докато дишам няма да спра да въздавам......карма, не понасям лъжата и мерзостта......

    69999

    41

    Red or Dead

    12.03 2017 в 23:10

    ““““.......Мама ти мръсна, с изкормен мозък изчадие.....“““““


    Поли, Поли орео......казано на 'развален гръцки'.....

    32185

    39

    ELPIDA

    12.03 2017 в 23:01

    Мама ти мръсна, с изкормен мозък изчадие, дето си хакнал минуса си на Гениалният Моцарт !

    32185

    38

    ELPIDA

    12.03 2017 в 22:58

    Пфуууу, аман от кофти мачове,мачовци...
    Професоре,сигурно още хилядплетия все се ще се намира някой Имбецил Тъпицунгеров...бълващ напалм.
    Не разбирам защо след като не им харесват мненията на коментаторите тук, не си ходят по другите сайтове,
    които са задръстена бездна от люпилня за червеи!

    Вярвам, че Йончев вече разследва "реалитито"
    и скоро ще имаме отговор.

    32185

    37

    ELPIDA

    12.03 2017 в 22:40


    https://www.youtube.com/watch?v=1a7yUvVypbE
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява