Двама души загинаха, десет са в интензивно отделение на рок концерт в Аржентина. При блъсканицата има и много ранени.
Инцидентът стана в град Олавария, близо до столицата Буенос Айрес, в началото на концерта на местната звезда Индио Солари. Шоуто беше прекъснато за 20 минути, съобщи АФП, цитирана от бТВ. Причината за трагедията е събралите се в града над 300 хил. фенове.
„Ситуацията излезе извън контрол. Не очаквахме толкова много хора“, заяви кметът Есекиел Гали. Олавария има 130 хил. жители, а вчера в града влезли 100 хил. коли.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
4
13.03 2017 в 10:36
https://youtu.be/PNZtuXp7RnM?t=4266
Само, че такива концерти повече няма да има в Европа... затварят молове, отцепват гари. Няма да се учудя, ако почнат да отлагат и мачове по същите причини...
20355
3
13.03 2017 в 10:23
48260
2
13.03 2017 в 10:17
WTF??!!!
Някой може ли да ми покаже как става това?!
20355
1
13.03 2017 в 09:21
Трима човека да си хвърлят бирените бутилки във въздуха над нълпата-ето ти 10 човека ранени.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други