Бивша алкохоличка стана най-младата милиардерка в списъка на най-богатите американци според "Форбс".
36-годишната Линдзи Снайдър е лице на корицата на списанието този месец. Нейното богатство се оценява на повече от 3 милиарда долара.
Въпреки че в миналото тя е била пристрастена към алкохола, сега е начело на верига ресторанти. Тя наследява парите си от своя баща, който през 1999 г. е починал от предозиране с лекарства, предаде БГНЕС.
В юбилейният "Форбс 400“ Снайдър разказва за своето минало, както и за трите си развода. "Беше черен период в живота ми. До 22-годишна възраст вече бях на дъното", споделя тя.
В момента младата дама е омъжена за четвъртия си съпруг Шон Елингсън. Според Линдзи рехабилитацията, както и грешките с мъжете са я направили по-силната жена, която е днес.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
1
16.10 2018 в 14:21
Бебе с рядко заболяване бе излекувано в АСК УМБАЛ Токуда
Когато па.., когато па...: Кметът на Ботевград забрани менте протеста на Пеевски
Ловна хижа на Чаушеску е обявена за продан. Началната цена е 1 млн. евро
Световната банка ще помага на България за по-ефективна жп инфраструктура
Радев: Ще изляза със свой политически проект, когато най-малко го очаквате