Баща и 7 деца загинаха след отравяне с газ в САЩ

OFFNews 07 April 2015 в 09:55 1579 0
Баща и 7 деца загинаха след отравяне с газ в САЩ

Снимка БНТ

Баща и седемте му деца загинаха от натравяне с въглероден оксид в американския щат Мериленд. Телата им са били открити в частен дом. По данни на полицията невръстните жертви са на възраст от 6 до 16 години. Обстоятелствата, при които е станала трагедията, се изясняват, започнало е разследване.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини