Хакерите от Anonymous публикуваха видео, в което заплашиха с кибератаки джихадистите от „Ислямска държава“ след атентатите в Брюксел.
„Ние започнахме борба срещу ИДИЛ през ноември, след атентатите в Париж, и продължаваме да я водим всеки ден. Разбихме хиляди акаунти в Twitter, принадлежащи на „Ислямска държава“, атакувахме сайтовете, прокарващи тяхната пропаганда, крадяхме парите им, провеждахме различни кибератаки“, обявиха от Anonymous.
„Ние няма да се спрем, докато терористите продължават своите действия“, казват още хакерите.
Хакерски атаки срещу ИДИЛ бяха организирани след нападението в „Шарли Ебдо“ и след атентатите в Париж през ноември миналата година.
„Тези атентати не трябва да остават ненаказани. Анонимните по целия свят ще ви преследват. Да, вие, нищожества, които убивате невинни хора, вие ще бъдете преследвани така, както го направихме след атентата в „Шарли ебдо", обявиха след трагедията в Париж от хакерската организация.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24.03 2016 в 11:59
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
24.03 2016 в 11:51
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск