18 станаха жертвите на изригналия вулкан в Нова Зеландия

OFFNews 15 December 2019 в 12:01 2454 0
18 станаха жертвите на изригналия вулкан в Нова Зеландия

Жервите след изригването на вулкана от новозеландския остров Уайт вече са 18, съобщава местната полиция, цитирана от Франс Прес. 

От полицията уточняват, че в това число са и двама души, които все още не са открити. 

Когато е изригнал вулканът, на острова е имало 47 души.

26 от тях все още са в болници в Австралия и Нова Зеландия, като повечето от пострадалите са в критично съсътояние. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира