17-годишна българка надраска стена на Колизеума

OFFNews 30 April 2019 в 20:39 8636 3
17-годишна българка надраска стена на Колизеума

Охраната на Колизеума в Рим е засякла как млада българка се опитва да изпише инициалите си върху стена на амфитеатъра.

Случаят е от неделя следобед. 17-годишната ученичка от България е "гравирала" М - първата буква от името си.

За кратко момичето е отведено в полицейския участък на Пиаца Венеция, но не е арестувано. 

За случая полицията е изпратила сигнал до прокуратурата в Рим.

Агенция АНСА съобщава, че 17-годишната българка е била на екскурзия в Колизеума със свои съученици и учители.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    29321

    2

    Стефан

    01.05 2019 в 02:12

    Не бе, това са креативните иновации на младите и красивите.
    Някъде бях мяркал колко струва това. Сега бащата на таз "нека видят свят децата", ще трябва да продаде барем няколко тераси и някоя къща за гости, за да плати глобата.

    6426

    1

    tania7777

    30.04 2019 в 22:35

    Тази е братовчедка на Пульо...
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026