Швейцарецът Станислав Вавринка надигра първата ракета на България Григор Димитров с 3:6, 6:4, 6:1.
Така Вавринка спря устрема на българския тенисист на 1/8 финала на турнира „Мастърс“ в Мадрид.
Мачът между двамата бе оспорван и започна равностойно. В десетия гейм обаче Гришо се разконцентрира и Вавринка се възползва от това, печелейки сета с 6:4.
В третия сет швейцарецът доминираше над нашето момче и успя да затвори сета и мача с 6:1.
Това е вторият мач между Вавринка и Гришо. При първият двубоий през 2011 г. Димитров отново беше надигран.
На 1/4-финалите втората ракета на Швейцария Станислав Вавринка ще се изправи срещу Жо-Вилфред Цонга.
В миналия кръг от състезанието Григор Димитров успя да надвие Новак Джокович, който в момента е номер 1 в тениса.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни