Назначеният преди два дни нов изпълнителен директор на ФК Локомотив (София) Ивайло Аспарухов обяви, че напуска круба, ако до края на днешния ден не бъде намерено финансиране. Това обяви Аспарухов пред bTV.
В петък отборът прекъсна участието си в Югозападната "В" група, а старши-треньорът Валери Дамянов обяви, че той и колегите му от треньорския екип и футболистите вече няма да бъдат част от клуба.
"Треньорите и футболистите напуснахме клуба. Ще пием по една бира и си тръгваме. Това повече не може да продължава, защото сме в едно безвремие", обясни Дамянов.
Почти сигурно е, че отборът няма да пътува утре за мача си с Пирин (Гоце Делчев).
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец