Българският шампион Лудогорец стартира дебютното си участие в груповата фаза на Шампионската лига с гостуване на Ливърпул.
Мачът между двата тима ще се играе на 16 септември от 21.45 часа.
Първото домакинство на отборът от Разград пък ще бъде на 1 октомври на Националния стадион "Васил Левски" в София. Тогава Лудогорец ще излезе срещу Реал Мадрид.
Жребият за груповата фаза на Шампионската лига беше изтеглен на церемония в централата на УЕФА в Монако. В него за втори път в историята имаше и български отбор. През сезон 2006/2007 Левски стана първият наш тим участвал в престижният футболен турнир.
16 септември: Ливърпул - Лудогорец
1 октомври: Лудогорец - Реал Мадрид
22 октомври: Лудогорец - Базел
4 ноември: Базел - Лудогорец
26 ноември: Лудогорец - Ливърпул
9 декември: Реал (Мадрид) - Лудогорец
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни