Григор Димитров се изкачи до рекордното в кариерата си 14-о място в световната ранглиста.
Най-добрият български тенисист се изкачи с една позиция, след като Томи Робредо не защити точките си за титлата в Казабланка и слезе до 18-то място.
Утре 22-годишният хасковлия започва участието си в турнира в Монте Карло, където ще се изправи срещу Марсел Гранолерс.
Българинът трябва да защити 180 точки от 2013 г., когато стигна четвъртфиналите.
В Монте Карло Димитров може да се изправи срещу Давид Ферер и световния №1 Рафаел Надал.
Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова се завърна сред първите 40 в световната ранглиста на WTA след 15-месечно отсъствие.
Пловдивчанката се изкачи с една позиция до №40, след като достигна осминафиналите от турнира в Катовице миналата седмица.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14.04 2014 в 17:52
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие