Световният номер едно в тениса Новак Джокович започна успешно новия сезон. На демонстративния турнир в Абу Даби (ОАЕ) 24-годишният сърбин се наложи с 6:2, 4:6, 6:2 над Гаел Монфис от Франция и се класира за полуфиналите.
Ноле бе безпощаден в първия сет, но във втория допусна пробив, който му струваше изравняването на частите. С два брейка в решителния сет белградчанинът затвори двубоя в своя полза. На полуфинала в Абу Даби го очаква Роджър Федерер. Швейцарският ас почиваше в първия кръг. В другия четвъртфинал Давид Ферер от Испания се наложи над французина Жо-Вилфред Цонга с 2:6, 7:6, 6:2. Следващият съперник на Ферер е неговият сънародник и №2 в ранглистата Рафаел Надал.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни