Отборът на Испания се класира за полуфиналите на Евро 2012, след като победи Франция с 2:0.
В 18-ата минута полузащитникът на Реал Мадрид Чаби Алонсо откри резултата на стадион „Донбас Арена”, давайки преднина на Испания. Това бе мач номер 100 за него с националната фланелка.
В 90-ата минута на срещата за нарушение на Ревейер срещу Педро бе отсъдена дузпа за "Ла фурия". Зад топката застана отново Чаби Алонсо, който вкара за 2:0.
Това бе първата победа на възпитаниците на Висенте Дел Боске срещу Франция в рамките на голямо първенство.
На 27 юни "Ла фурия" ще се изправи срещу отборът на Португалия в мач на "Донбас арена" в Донецк от 21:45.
Последният четвъртфитал между отборите на Англия и Италия ще определи съпреникът на Германия. Мачът ще се играе от 21:45 на Олимпийския стадион в Киев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни