Бившият зам.-министър на регионалното развитие Добромир Симидчиев, който вчера бе освободен от поста си, е напуснал по своя воля, коментира в кулоарите на парламента премиерът Пламен Орешрски.
Министър-председателят посочи, че лично се е срещнал със Симидчиев, за да излуша личните му мотиви.
По думите на Орешарски, Симидчиева се е отказал от поста, защото "има добра перспектива в други сектор, извън публичния".
Министър-председателят уточни, че все още не е набелязал човек, който да заеме мястото на Симидчеив.
Новината, че Орешарски е освободил Добромир Симидчиев от поста, дойде в сряда следобед. От правителствената служба обясниха, че инициативата за рокадата е била на Симидчиев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец