Заместник министър-председателят по правосъдната реформа и министър на външните работи Екатерина Захариева изпрати съболезнователна телеграма до външния министър на Обединеното кралство Борис Джонсън по повод терористичните нападения, осъществени в Лондон в нощта на 3 юни, съобщиха от пресцентъра на Министерството на външните работи.
„С дълбока скръб приех новината за поредния кървав терористичен акт в Лондон. Споделяме мъката на близките на загиналите и пожелаваме бързо възстановяване на ранените”, пише Захариева.
„Приемете най-искрени съболезнования за жертвите на нападението и уверения в нашата солидарност и безрезервна подкрепа към народа на Великобритания”, се казва още в телеграмата.
В социалните мрежи загриженост и съболезнования изрази кметът на София Йорданка Фандъкова, която се обърна към своя колега Садик Хан. "Мислите ни са с вас", написа тя.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов