Вече пенсионираният директор на Националния център по заразни и паразитни болести проф. Тодор Кантарджиев е бил член на БСП, научи OFFNews.bg
Тази вечер председателят на БСП Корнелия Нинова защити Кантарджиев с аргумента, че "хора с доказани професионални и морални качества не трябва да се сменят" и двусмисленото изречение "Изразявам позиция, не защото Тодор Кантарджиев е член на БСП, а защото въпросът е принципен".
Източници на OFFNews.bg от "Позитано" 20 потвърдиха информацията. Кантарджиев е бил член на БСП, но неотдавна е бил принуден да напусне Столетницата, за да има добра кариера по време на управлението на ГЕРБ, обясниха нашите източници.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие