Аз в момента съм от ВМРО - гражданска квота. Благодарен съм за доверието. Излезе ми през носа, но се старая всеки ден - с тези думи Емил Димитров обясни пред Нова телевизия как е станал министър на околната среда и водите.
Трудно е, не е лесно. Как да се чувствам? Предишният министър е в затвора, заместник-министърът е в ареста, коментира Ревизоро.
След изборите мандат няма да ми се предлага, категоричен е той.
Няма да участвам 2021 година в изборите. Ще се занимавам със служебните си задължения. Трябва да пълним язовири, твърди Емил Димитров.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6900
2
28.12 2020 в 22:42
Оставка още сега!
Колкото и да се кипри тлъстака, полегнал напреко на леглото (дали показва тези снимки на внуците си, или те по-късно ще четат за нуждите му и кюлчетата злато?), хората са отвратени от мутрокомунистическата мафия.
7000
1
28.12 2020 в 18:10
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии