

Вътрешният министър Бойко Рашков ще трябва да отговаря "само" на 87 еднакви въпроса, зададени от народни представители на ДПС. Това е значително намаление в сравнение с предишни случаи, когато трябваше да отговаря на близо 100.
Системните усилия на ДПС да привлекат внимание към "репресиите" по време на изборите 2 в 1 през ноември миналата година продължават.
Днес по време на традиционния за петък парламентарен контрол вътрешният министър ще трябва да отговаря, или поне да започне да отговаря, на 87 въпроса за "действия за оказан натиск и тормоз от страна на МВР по време на предизборната кампания и в изборния ден".
Идеята на ДПС е всеки депутат, задал въпрос към Рашков, детайлно да представи конкретен случай на "предизборна репресия".
Вътрешният министър Бойко Рашков в момента не се намира в пленарната зала, въпреки че неговият ред да отговаря наближава.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Без България: Макрон, Мерц и Бърнам събират ''Коалицията на желаещите'' за Украйна
Без България: Макрон, Мерц и Бърнам събират ''Коалицията на желаещите'' за Украйна
Първан Симеонов: ДПС почти го няма, на ръба е за влизане в парламента
Откриха устройство в София, заглушавало сигнала на летището и телевизионните кули
Без България: Макрон, Мерц и Бърнам събират ''Коалицията на желаещите'' за Украйна