Изпитвам тъга, че важните политически теми няма да бъдат чути от трибуната в парламента.
Това заяви лидерът на ДСБ в оставка Радан Кънев по бТВ. Задачите, които си бяхме поставили не срещнаха достатъчно обща подкрепа, допълни още той по повод липсата на Реформаторския блок, Нова република и Да, България в Народното събрание. По думите му това ще бъде като обеца на ухото на всеки политически лидер.
По повод изказване на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, че политиката на някои партии е само „хейтене”, Кънев призна, "че има известно право". „Има такъв стил в нашето пространство, до голяма степен излишен, но не бих казал, че опозиция в дясно на управлението на Борисов е нещо излишно”, допълни Кънев.
Според него има три много важни проблема, които предстоящия 44 Парламент трябва да реши: договаряне на по-ниска цена за природен газ с „Газпром”, понижаване цената на бензина, както и разрешаване на проблемите покрай Пловдивския панаир.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17563
6
19.04 2017 в 13:11
18094
5
19.04 2017 в 11:50
22008
4
19.04 2017 в 11:26
48260
3
19.04 2017 в 11:24
бившият солот@шак на "бай хуй". 1 година си безе заврял носа си дълбоко в сфинктера му.
15372
1
19.04 2017 в 11:02
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци