Пристигат силите от "Фронтекс", които ще пазят границите ни

OFFNews 16 August 2016 в 08:18 4694 5
Пристигат силите от

Снимка frontex.europa.eu

Международното подкрепление от „Фронтекс” за охрана на границите ни пристига днес. 

Страната ни поиска "Фронтекс" да подсили контингента си в България с допълнителни служители и технически средства, включително техника за ефективно наблюдение на границата по суша и от въздуха, заради увеличаващия се бежански натиск. 

Служителите на "Фронтекс" ще бъдат разположени по границите ни с Турция и Сърбия. 

85 от тях ще пазят зелената граница, а 15 ще са в КПП-тата.

За последното денонощие в София са били задържани над 100 чужденци с нередовни документи, съобщи бТВ. Продължава специализираната полицейска операция по българо-турската граница за овладяване на бежанския натиск. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    23899

    5

    кикимора

    16.08 2016 в 10:12

    Пак да попитаме що харчим пари по границата като така или иначе ни идат пред банята.

    13506

    4

    Aми наш Динко?
    Няма ли да го дават пак как кара Бетеера??

    35598

    3

    Izalina

    16.08 2016 в 09:24

    мноо мощна подкрепа - по 21,25 души на смяна на зелено ... нема да изчислявам териториално как се пада на все сръбско и турско, щото вече се превивам от смях
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява