Пеевски: Сорос ще шляпка правителството. Петроханците днес приключиха

Ружа Райчева 13 March 2026 в 14:12 4384 4
Делян Пеевски излиза да говори в

Снимка Народно събрание

Делян Пеевски излиза да говори в "кулоарите"

Председателят на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски говори пред медиите секунди, след като парламентът реши да задължи служебното правителство да внесе проектозакон за ратификация на споразумението за присъединяване на България към Борда за мир на Доналд Тръмп.

В т.нар. "кулоари" на парламента, а всъщност фоайе с асансьори пред входа на пленарната зала, говори Пеевски. 

"Видях вече, че соросното правителство се е развълнувало - явно ще ги шляпка Сорос и синът му. Накарал им се е вече, ПП-ДБ показаха, че обичат Америка, само когато Америка е на Сорос. Чухте ги ясно как громят Америка и президентът на Америка. Жалка гледка. Петроханците днес приключиха!", каза той и си отиде без да отговаря на въпроси от журналистите. 

Малко преди парламентът да одобри проекторешението, внесено от "ДПС-Ново начало", служебният премиер Андрей Гюров заяви, че ако бъде прието, то правителството ще сезира Конституционния съд. Гюров също така каза, че "някои политици се продават заради Магнитски".

Следете новините ни в :

    Ружа Райчева

    Ружа Райчева завършва "Политически мениджмънт и консултиране" в СУ "Св. Климент Охридски". Преди това се е занимавала с класическа музика и театър. Интересува се от вътрешна политика, медии, култура и международни отношения. Присъединява се към екипа на OFFNews през април 2021 г.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    4

    Октим

    13.03 2026 в 15:17

    А ти тлъста гадино ще ревеш при всеки един президент и след оранжевото плашило, но никой няма да те чуе!

    2985

    3

    Джендо Джедев

    13.03 2026 в 15:01

    Шиши вярва, че ато натика България в тоя срамен филиал на цирк "Краснов", магнитните полета около него ще изчезнат.

    Но умело ползва опорката за Петрохан, де, признава му се! Вчера Терзиев пусна постинг точно по тая тематика. ;)

    6610

    2

    Smoker

    13.03 2026 в 14:37

    Nick F: Понеже все още живеем в демокрация, може сам да си избереш едно от двете, пък ако щеш и двете, без някой да ти е опрял пистолет в празната кратуна.

    17984

    1

    Nick F

    13.03 2026 в 14:30

    Сега тази статия на Ружа Райчева(журналист) ли е? Или на Ружа Райчева(политическ ианализатор)?

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на