Народното събрание ще бъде домакин на форум, чиято тема ще бъде „Борбата с бедността в България“.
Дискусията ще бъде открита от председателя на парламента Михаил Миков. Организатори на събитието са директорът на Института за икономика и международни отношения Любомир Кючуков и директорът за България на Фондация „Фридрих Еберт“ - Регина Шуберт.
Михов ще представи борбата с бедността като основен приоритет за 42-рото Народно събрание.
На форума ще присъства и социалният министър Хасан Адемов, който ще представи план „Активизиране на използването на средствата от ЕС в борбата с бедността“.
За участие в работната среща са поканени министри, представители на академични институции, депутати, работодателски и синдикални организации.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19.11 2013 в 08:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други