Още трима депутати на 'Продължаваме промяната' напускат парламента

Йорданка Веселинова 17 December 2021 в 16:03 4270 0
Още трима депутати на 'Продължаваме промяната' напускат парламента

Още трима депутати подадоха оставки и напускат парламента. Това са Радостина Ценова, Иван Христанов, Христо Даскалов и Велико Минков, който преди няколко дни обяви, че иска да напусне НС.

И четиримата депутати са от парламентарната група на "Продължаваме промяната". Напускането им ще отвори място в НС за по един нов депутат от ПП от Пловдив-град, Плевен, Русе и 24-МИР София - районите, от които са избрани тези народни представители.

Новината беше съобщена от председателя на НС Никола Минчев, който предложи приемането на оставките да бъде гласувано като последна точка от дневния ред.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира