
Поредното увеличение на ток и парно. И поредният цинизъм от страна на председателя на КЕВР Иван Иванов. Попитан как ще се отрази това на българските граждани, отговорил - само 15 процента ползват топла вода и топлоенергия. С лека ръка обрече 15 процента българите на още по-голямо обедняване.
Това написа във Фейсбук лидерът на БСП Корнелия Нинова, цитирана от пресцентъра на партията.
Нинова допълва, че другите българи, според него, се греят на дърва.
"Бил спазвал закона при ценнобразуването. Защо със същата загриженост не спази закона и не се произнесе за сделката с Гинка Върбанова и ЧЕЗ? А господин премиерът твърди, че КЕВР бил независим орган. Независим е от закона и зависим от икономико-политически интереси"- коментира председателят на БСП.
Според Нинова гласуването на оставката на Иванов другата седмица, по искане на социалистите, е най-малкото, което трябва да се случи, за да има законност в държавата и справедливост за хората.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11500
1
01.07 2018 в 18:03
Сметната палата ще проверява Пеевски по сигнала на Демерджиев
Терзиев се похвали с нови тротоари, колкото половин Борисова градина
Гюров пита Радев: Защо МВР мълча за атаката срещу деца от еврейски произход в Банско
Инвеститорите обжалват събарянето на 12 сгради на Баба Алино
Операция ''Матрьошка'': Германските служби разследват руски опити за влияние върху местния вот през септември