„Аз мисля, че няма да отидем на никакви нови избори“, каза пред БТА съпредседателят на парламентарната група на "Продължаваме промяната - Демократична България" Атанас Атанасов.
Той коментира думите на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, който заяви, че "най-вероятно ще има предсрочни избори".
„Очевидно е, че имаме ситуация, в която са изострени отношенията между партньорите. Надявам се в края на седмицата да започнат конкретни преговори. Да седнем на масата на преговорите двете страни и да отделим спорното от безспорното. И в спорното да търсим решения, защото няма нерешени въпроси, ако има политическа воля“, каза Атанасов.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2100
4
06.03 2024 в 22:11
Силата джедайска е с него- ей го на (ジ)
12525
3
06.03 2024 в 22:02
крайно време е ДСБ да излязат от тази дълга безлична пауза.
6994
2
06.03 2024 в 20:58
4072
1
06.03 2024 в 20:53
Таймингът на Борисов:
16:45
Борисов заявява пред журналисти: Отиваме на избори
19:58
Борисов запозна Фон дер Лайен с политическата ситуация в страната, за избори - нито дума
Ще го намагнитят и ще клекне веднага.
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага