

Вотът на недоверие мина успешно, преди да е влязъл в зала.
Това коментира зам.-председателят на БСП Кирил Добрев пред членове и симпатизанти в Гълъбово, разпитите на министъра на околната среда Нено Димов и бившия областен управител на Перник Ирена Соколова.
“Арестите доказват правотата на този вот на недоверие, за който сме обвинявани, че не бил държавнически подход. Нека припомня, че фигури като Димов осигуряват подкрепа на правителството сред традиционния десен електорат" - коментира още Добрев.
Според него евентуалната оставка на Нено Димов няма да разреши проблемите в сектора, които са натрупвани с години.
"Такава оставка трябваше да е факт още през 2017-та година. Сега вече е само, като коментар под линия. Хуманитарната криза в Перник е снимка на некомпетентността на управляващите на национално, но и на местно ниво, защото тук не говорим само за министър, а и за кмет, областен управител, началник на ВиК" - допълни още Кирил Добрев.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
GB
''Страна на възможностите''. Москва кани българските IT-та да емигрират в Русия по улеснена процедура
Джендо Джедев
Пригожин моли Шойгу да спаси наемната му армия: ВСУ иска да отреже и унищожи ''Вагнер''
Джендо Джедев
Си кацна в Москва, Путин четка китайския си гост преди вечерята с еленско и рибена чорба
Джендо Джедев
Сводка на войната 20.03.23: Всичко това е фалшиво! Всичко това е само за показ!