Президентът е политик. Военните да си стоят в казармите, поповете - в църквите, а професорите в университетите.
Това коментира лидерът на "Нормална държава" Георги Кадиев на страницата си във фейсбук. Едните са научени да издават и изпълняват заповеди, другите - да проповядват проповеди, а третите да преподават знания. Политиката не е нито заповеди, нито проповеди, нито лекции. Тя, колкото и да ми е неприятно да го кажа, е компромис. Тя не е черно-бяла. И го казвам като човек, който не обича компромиса, обяснява Кадиев.
Президентът е политик. За да гласувам за него, трябва не просто да знам политическите му позиции, а да съм го видял в кризисни политически ситуации. Говоренето е лесно, но действията показват същинското лице на политика.
Президентът е политик. И ако не е такъв, ще бъде излишен президент, твърди още Кадиев.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18796
2
11.08 2016 в 13:20
19011
1
11.08 2016 в 13:03
плевнелиефф свали летвата долу ниско.
Всеки след него ще е добър президент.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие
Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви Зеленски