Структурата на ГЕРБ в Баните внесе жалба в ОИК заради съмнение за купуване на гласове в днешния ден за размисъл в общината. Утре там ще има частичен вот.
В сигнала на ГЕРБ се посочва, че на територията на общината са забелязани над 30 коли с чужда регистрация, най вече кърджалийска и благоевградска.
Водачите на МПС-тата не са местни жители и всяват смут сред населението.
"Имаме съмнения, че те извършват непозволена агитация в деня за размисъл. Допускам, че се правят и опити за купуване на гласове", сочи в жалбата си Митко Якубовски – общински ръководител на ГЕРБ в Баните. Той настоява Общинската избирателна комисия да провери случая, за да се гарантира неприкосновеността на изборния процес, настоява той.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски
Охрана не пусна китаристa на Guns N'Roses Slash във VIP зоната на холивудска премиера
Президентът Йотова в Карлово: Левски превърна свободата в национален идеал