Забавлението, което предлага играта на въртележка върви с уточнението, че е възможно да загубиш равновесие, внимание и добра видимост за детайлите. Същото се отнася и за политическата въртележка, да се надяваме, че участниците ще имат стабилен вестибуларен апарат.
Това заяви служебният премиер Гълъб Донев преди началото на правителственото заседание в Министерския съвет.
"Не се наемам да прогнозирам до какво ще доведе поредното преобръщане в отношението между първите и вторите в политическата система. В битието си на премиер ще кажа, че в началото е добре да се мисли не за оставката, а за работата в полза на хората, която ще се свърши преди нея", каза още Донев.
По думите му след първия празен мандат и очакването за изпълнен втори, премиерът предлага следващата седмица служебният кабинет да одобри на извънредно заседание отчет за постигнатото през последните 4 месеца.
"Преди да е свършило времето ни, да представим пред хората какво свършихме. Последователни сме в прилагането на основния принцип на доброто управление, защото сме убедени, че всеки който управлява държавата, е длъжен да се отчита за стореното", посочи още служебният министър-председател.
Гълъб Донев отново се похвали, че кабинетът е управлявал в режим на нормалност, предвидимост и спокойствие.
"Това изглеждаше скучно на моменти. От друга страна забавлението, което предлага играта на въртележка върви с уточнението, че е възможно да загубиш равновесие, внимание и добра видимост за детайлите. Същото се отнася за политическата въртележка. Да се надяваме, че участниците в нея ще имат стабилен вестибуларен апарат", допълни Донев.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си
Член на екипажа на задържан във Великобритания танкер от руския сенчест флот е арестуван за нарушаване на санкциите
Княгиня Калина се самопоканила на шествието на семейството
Преводи на килограм