Борисов: Никой с мен в Европа не обсъжда каквото и да било

OFFNews 01 July 2014 в 16:11 14178 21
Бойко Борисов

"Никой с мен в Европа не обсъжда каквото и да било, освен тревогите си, защото когато виждат как рейтингите на държавата падат, как една по една системите забуксуват и парите с усвояване на еврофондове, това притеснява всички."

Това заяви пред журналисти председателят на ГЕРБ Бойко Борисов.

Той за пореден път повтори, че по времето на ГЕРБ България е била една от най-стабилните държави в ЕС.

"Четири години аз плаших българите, че реформите, които правим, и стягането на колана е задължително, за да не дойде МВФ", каза Борисов.

По думите му за една година коалиционното правителство е съсипало всичко - енергетиката, здравеопазването и пенсионната система.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша