
Министерството на туризма по никакъв начин не отговаря за строителството и за разрешенията за строеж по българското Черноморие, заяви пред Нова телевизия Николина Ангелкова.
Виждате, че много от примерите, които се дават за презастрояването и застрояването - някои са с изтекла давност, други са със стартирани подробни устройствени планове или издадени разрешения за строеж назад във времето. И всичко това се дължи на една липса на стратегия, която е била - когато не се е реализирало - преди 15-20 години. За съжаление и в момента ние берем плодовете на това, твърди министърът на туризма.
За мен е важно да се спазват законите и да няма нарушения, защото всеки един такъв пример вреди на имиджа на българския туризъм. Защото се извежда напред и неминуемо вади очи. И това е нормално, защото не е редно по този начин, коментира тя.
Хубавото е, че от петък, събота, неделя има доста сериозно раздвижване в сравнение с това, което беше миналата седмица - има хора и на плажовете, и по заведенията. Времето се оправи. Не са само местните. Има доста българи, които са избрали Черноморието, заяви още Николина Ангелкова.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15414
6
29.06 2020 в 10:12
20696
5
29.06 2020 в 03:12
И това е супер кадъра на Тиквун!
6000
4
29.06 2020 в 00:17
23293
3
28.06 2020 в 22:06
10372
2
28.06 2020 в 21:50
Последни коментари
Име на профила
Русия измисли как да спре Абрамсите и Леопардите: Вади на фронта Т-54
dolivo
Руският авиационен ас Юрий Оричак е загинал във войната в Украйна
Ivan
Руският авиационен ас Юрий Оричак е загинал във войната в Украйна
qwertz
Докторите отлетяха. 250 лекари избягаха от Русский мир с чартър за несъществуващ медицински конгрес
alfakentavur
9% от избирателите на ГЕРБ искат управление с ПП-ДБ, те отговарят с 16% желаещи обща власт