
Депутатката от "възраждане" Елена Гунчева публикува гневен пост по адрес на верига хранителни магазини, след като касиерка ѝ направила забележка, че не носи маската си както трябва.
"Дотук с XXX! Без да съм била някога фенка на тези магазини, днес прекрачиха границата на търпението ми. Една нагла и арогантна касиерка ми се разкрещя да си вдигна маската, като не да се махам от магазина /явно си въобразяваше, че магазинът е неин, а заплатата й се появява незнайно как от въздуха/", написа разгневената народна представителка във фейсбук.
"Принципно бих проявила разбиране при добронамерена забележка или молба, но наглото поведение, придружено с истерични крясъци, идва в повече. Друга служителка надуто обясни, че те не мислили, а изпълнявали закона! То не е закон, а заповед, с която се отменят права по закон, ама съществото явно нямаше капацитета да го разбере. Отново с призиви да не пазарувам в магазина им, в които задължително ще се вслушам. Май бизнесът е време да осъзнае, че се издържа с парите на клиентите си, а не е на издръжка към Министъра на здравеопазването.
Аз в магазини, в които сляпо изпълняват заповеди, без да мислят, няма да пазарувам", зарича се г-жа Гунчева.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11619
3
21.01 2022 в 13:31
1400
2
21.01 2022 в 13:28
Аман от знаещи закона Калинки
4366
1
21.01 2022 в 13:26
Последни коментари
Valioka
КЕВР: Газът през юни поевтинява с 15% благодарение на интерконектора с азерски газ
Johnny B Goode
Гешев отказа да иска имунитета на Делян Добрев
ob1
Гешев отказа да иска имунитета на Делян Добрев
ob1
Манол Пейков след сблъсъците в НС: Божанков беше сам, а Възраждане – глутница, която му се нахвърли
spirit оригиналът
Радев от Молдова: Не очаквам целувката между Борисов и Петков да роди нещо друго, освен отвращение
ob1
КЕВР: Газът през юни поевтинява с 15% благодарение на интерконектора с азерски газ
avitohol
КЕВР: Газът през юни поевтинява с 15% благодарение на интерконектора с азерски газ