Борисов се похвали с добра слука: Хванахме 4 кг. чернокоп и сафрид

OFFNews 14 септември 2016 в 17:43 13829 5
Борисов се похвали с добра слука: Хванахме 4 кг. чернокоп и сафрид

Въпреки многото си служебни ангажименти, днес премиерът Бойко Борисов е успял и да разпусне с въдица в ръка на морето, а то го дарило с добра слука.

Във фейсбук министър-председателят разпространи и снимки от риболовните си подвизи, придружени със следния текст: 

"Днес след проверката на границата с рибарите от местността Ченгене скеле и кмета на Бургас Димитър Николов отидохме за риба. ПП ГЕРБ дари след голямото наводнение през 2014 г. сглобяеми рибарски хижи, моторна лодка, хладилници и други необходими за тях пособия. Днес с тях уловихме в морето около 4 кг чернокоп и сафрид."

Следете новините ни в :
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

18050

2

Biser Iliev

14.09 2016 в 19:31

Отворили са работа на водолазите. Дано само подръпванията отдолу не са били много резки.

20344

1

Nibble

14.09 2016 в 18:36

"Борисов се похвали с добра слука: Хванахме 4 кг. чернокоп и сафрид" и около 1 милион от по-простите българи, с който се "разбирам".