Жители на Младост 4 излизат на протест срещу презастрояването

OFFNews 30 July 2019 в 07:00 5814 2
Жители на Младост 4 излизат на протест срещу презастрояването

Жители на столичния жилищен комплекс "Младост 4" излизат на протест срещу "планираното и безогледно презастрояване" на "Младост" и по-конкретно на "Младост 4".

Той е насрочен за 19 ч. пред блок №475.

Инициират го живеещите в блоковете около търговските обекти на "Комо", "Технополис", "Фантастико", Бизнес парка.

"Докато подавахме поредната жалба срещу застрояването на маломерен парцел с безумна шестетажна сграда между блокове 482, 483, 475, 485,476 и 473А, бяха заградени поредните два парцела с идеята да се построят още три шестетажни блока", аргументират действията си хората в писмо до медиите.

Затова днес излизат на протест под надслов "Да кажем НЕ на презастрояването на "Младост 4".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    29321

    1

    Стефан

    30.07 2019 в 09:53

    Аз съм жител на Лозенец. Какво ме вълнува вашата Младост, и вашата осъдена-недосъдена невменяема кметица? Когаго вие задръствате моя двор всеки ден, понеже тука ви харесва повече?
    Аз пък казвам Аман от наглостта на панелките!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026