Жена падна в 3-метрова шахта в Русе, съобщиха от полицията.
Сигналът за инцидента е подаден около 8:30 ч. в петък. Жената се разхождала по ул. "Вискяр", стъпила върху бетонна плоча, но тя се пропукала и пешеходката пропаднала в шахтата.
Пострадалата е откарана в болница. При прегледа е установена фрактура на прешлен.
Директорът на Общинската дирекция "Обществен ред и сигурност" Георги Игнатов коментира пред БТА, че са изпратени служители, които да обезопасят мястото, за да не се стигне до нов инцидент.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия