Платеното паркиране в центъра на София се възстановява от днес, "синя" и "зелена" зона започват работа от 8,30 часа.
Работното време на зоните приключва в 19.30 часа, напомни ЦГМ. Разрешеното паркиране в „синя" зона е в рамките на два часа, а цената е по 2 лева на час. Плащането става с талон или с SMS на номер 1302.
Паркирането в „зелена" зона е в рамките на до 4 часа, а цената на час 1 лев. Плащането отново е или с талон или с SMS на кратък номер 1303. „Служебният абонамент" също е възстановен, уточняват от Центъра за градска мобилност.
Заради извънредното положение с разпространението на коронавируса почасовото платено паркиране в синя и зелена зона в София беше отменено на 17 март.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни