Възрастна жена намери и предаде на полицията изгубена чанта на украинка в Разград

OFFNews 19 January 2023 в 15:09 1989 2
пари

Снимка БГНЕС/НАДЕЖДА ПЕЕВА

От Областната дирекция на МВР в Разград благодарят на жената за проявената честност и благородство.

71-годишна жена намери и предаде в полицията чанта с пари, ключове и документи - собственост на украинска гражданка в Разград, съобщи БТА.

Възрастната жена се натъкнала на чантата тази сутрин по улица „Васил Левски”. Вътре открила карта за бежанец, две шофьорски книжки, акт за раждане, портмоне с пари, ключ за лек автомобил и дебитна карта.

Всички вещи и пари са предадени веднага в сградата на Областната дирекция на МВР в Разград. Собственичката е открита и е получила обратно парите и личните си документи.

От Областната дирекция на МВР в Разград благодарят на жената за проявената честност и благородство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3940

    2

    бай Падежко

    19.01 2023 в 17:49

    Интересно, ако беше намерено от Мутрофанова, дали щеше да ги върне? Реторичен въпрос...

    2471

    1

    6екеr4о

    19.01 2023 в 16:41

    Браво! Бабата очевидно е възпитавана в други времена, но не от комунистическата врестня/пропаганда, а от семейство и от общност в дълбоката провинция, сантиментална, браво!
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява