
Валежите временно ще спират днес, най-късно в североизточните райони, но през нощта срещу четвъртък от юг отново ще се активизират. Ще духа слаб, в източните райони до умерен северен вятър.
Максималните температури в Северна България ще са между 3° и 6°, в Южна и по Черноморието - между 7° и 12°, в София - около 7 градуса, според прогнозата на НИМХ.
Над планините ще бъде облачно, по билата и мъгливо. На много места ще има валежи предимно от сняг. Ще духа умерен север-североизточен, по билата - юг-югозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 3°, а на 2000 метра - около 0 градуса.
Дъжд ще вали на много места край морето, ще духа северен вятър. Термометрите на брега ще се качат до 12°, а сред вълните от 2-3 бала - до 16 градуса.
В четвъртък със северозападен вятър отново ще застудява.
Следете новините ни в :





















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Туристка загина под връх Мальовица
Американските самолети са напуснали авиобаза Безмер
Путин обеща победа във войната в Украйна в предизборна реч
Петиция за оставката на председателя на словенския парламент събра над 15 000 подписа за 24 часа