
Днес до обяд в по-голямата част от страната валежите ще спрат, най-късно в югоизточните райони. От запад облачността временно ще се разкъсва и ще намалява. Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 2° и 7°. Вечерта от запад-северозапад облачността отново ще се увеличи, показва прогнозата за времето на НИМХ.
В планините до обяд на места все още ще превалява сняг. След обяд валежите ще спрат и за кратко облачността ще се разкъса. Ще духа силен вятър от северната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 3°, на 2000 метра - около минус 8°.
Преди обяд над Черноморието облачността ще е значителна и все още на места ще превалява, предимно дъжд. След обяд валежите ще спрат и облачността ще се разкъса и намалее. Ще духа умерен североизточен вятър. Максимални температури на въздуха: 4°-7°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Туристка загина под връх Мальовица
Американските самолети са напуснали авиобаза Безмер
Путин обеща победа във войната в Украйна в предизборна реч
Петиция за оставката на председателя на словенския парламент събра над 15 000 подписа за 24 часа