Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в православния храм „Свети Георги“ в Петрич.
Специализиран екип от Трети механизиран батальон-Благоевград, от състава на Трето бригадно командване на Сухопътните войски, унищожи днес силно корозиралата ръчна отбранителна граната, тип „Одринка“.
Гранатата е открита вчера в православния храм „Свети Георги“ - Петрич и е транспортирана от военнослужещите при спазване на всички мерки за безопасност.
Военнослужещите са действали по искане на главния секретар на МВР и заповед на командира на Сухопътните войски.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел