Движението на трамвайните линии 20 и 22 в София временно е спряно заради протестите в триъгълника на властта, съобщиха от Столичната община.
С цел осигуряване на придвижването на гражданите от районите, които обслужва трамвайна линия 22 се разкрива временна автобусна линия 22ТМ. Тя се движи с маршрут от „Западен парк“ по ул.“Западна“, по ул.“Кубан“, по бул.“Възкресение“, по бул.“Константин Величков“, по ул.“Пиротска“, по бул.“Хр. Ботев“, надясно по бул.“Ал. Стамболийски“, по бул.“Константин Величков“, по бул.“Възкресение“, по ул.“Кубан“, по ул.“Западна“ до Западен парк.
Автобусите ще спират на всички съществуващи спирки по маршрута.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел