Без топла вода абонатите на ТЕЦ "София Изток" ще бъдат от 30 август до 11 септември, съобщиха от столичната топлофикация.
Студеният душ бе планиран с начало 11 август, но датата е променена заради забавяне на административни процедури и последващите от това промени в графиците за изпълнение на строително-монтажните работи по реконструкцията на авариралия през зимата магистрален топлопровод, обясняват от топлофикация.
Без топла вода до 11 септември включително ще са в кварталите"Дружба" 1 и 2, Промишлен район "Гара Искър", "Младост" 1, 1А, 2, 3, 4, "Дървеница", "Мусагеница", "Витоша", "Студентски град", "Изток", "Изгрев", "Дианабад", "Лозенец", "Гео Милев", "Яворов", "Иван Асен" II, "Подуене център", "Редута", "Слатина"; "Цариградски комплекс", Академия МВР, ВТУ "Т. Каблешков"; м. "Къро"; "Полигона", НРТЦ, ЗИТ, БАН - ХМС, БАН-Враня и т.н.
За времето на ремонтите на клиентите няма да бъдат начислявани сметки за топла вода и това ще бъде отразено в месечните съобщения.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16902
2
28.07 2017 в 12:43
27272
1
28.07 2017 в 12:42
- Ааа не, просто така си мириша.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие
Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви Зеленски