Табели с въпроса "Къде ми е велоалеята?" се появиха по пешеходната част на столичния булевард "Витоша", видя репортер на OFFNews.
Те са сложени точно под знака, забраняващ велосипедите, под който в същото време бе паркиран лъскав "Мерцедес" в нарушение, необезпокояван от никого.
Припомняме ви, че от Столичната община забраниха наскоро движението на велосипедисти по пешеходната зона на "Витошка", като пред OFFNews обясниха, че пространството е специално обособено за хора, които вървят, а каращите колела могат да създадат опасност за движението.
Следете новините ни в :






















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18147
8
13.05 2016 в 20:06
83938
5
28.04 2016 в 17:18
Ако ще е пешеходна зона, да е ПЕШЕХОДНА зона, не да има ленти за байкове,тротинетки, електрокари и от тея пишки с двете колела къде се пази равновесие върху тех...
18396
4
28.04 2016 в 17:17
Обаче хората са тъпи и велосипедите им пречат.
18046
2
28.04 2016 в 17:09
18212
1
28.04 2016 в 16:11
Утре ако аз поискам да яздя носорог по Витошка кво праиме. Кой с койго трябва да се съобрази. Не може да им е гот на всички. Мнозинството са пешеходци. Точка!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други