Преустановено е движението на влакове в участъка Столник – Саранци от 15:45 ч., заради деформация на железния път вследствие на високите температури.
Това съобщиха от пресцентъра на „Национална компания железопътна инфраструктура“ (НКЖИ).
Участъкът е част от направлението София – Карлово. За пътниците е организиран превоз с автобуси. На място има аварийни екипи, които работят за отстраняването на проблема.
На 6 юли заради повреда в контактната мрежа вследствие на гръмотевична буря беше преустановено движението на влаковете в междугарието Костенец-Ихтиман.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен