Сдружението на заведенията в България и Българската асоциация на заведенията обявиха, че прекратяват протестите.
"Нашата цел не беше да предизвикваме какъвто и да е дискомфорт у нашите съграждани, а само да дадем гласност на проблемите. Благодарим на всички, които ни подкрепиха, независимо, че техният живот и бизнес не е пряко засегнат - нормална реакция за всяко едно гражданско общество", се казва в позицията им.
Но предупреждават, че започват акция "#СВОБОДАЗАБИЗНЕСА".
Тя ще се изразява в поставянето на специално направени за целта плакати на витрините на обектите, както и чрез споделяне на постове в социалните мрежи. Целта е "да покажем, както на държавните институции, така и на цялата общественост, че ще се борим докрай, за да защитим правото си на труд", обясняват от двете организации.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен